Szanowni Państwo,

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Ewerro Sp. z o. o. już po raz drugi zaprasza do udziału w akcji społecznej pn.: „Inspiracje na wakacje”. W ramach akcji planujemy wydanie kolorowanki edukacyjno-promocyjnej, która przedstawiać będzie ciekawe i atrakcyjne dla dzieci miejsca z całej Polski.
W kolorowance znajdzie się 16 modułów reklamowych (każdy moduł obejmuje 1 stronę formatu A5). Książeczka prezentować będzie oferowane przez miasta i gminy atrakcje skierowane do dzieci: muzea, parki rozrywki, galerie, obiekty sportowe i kulturalne, itp.

Kolorowanka zostanie wydrukowana w nakładzie 15 tys. egzemplarzy. Po 150 sztuk kolorowanek otrzymają reklamodawcy oraz wydawca, który wykorzysta je również w działaniach marketingowych. Pozostały nakład książeczek zostanie bezpłatnie dołączonych do kolorowanki „Bezpieczne wakacje”, które co roku zamawiane są przez miasta, gminy, szkoły, przedszkola, domy kultury i inne instytucje oświaty z całej Polski. Gwarantuje to, iż Państwa oferta turystyczna skierowana do rodzin trafi do idealnej grupy odbiorców.

Promocyjna cena reklamy w kolorowance wynosi 1000 zł brutto. W ofercie otrzymują Państwo 1 stronę kolorowanki, na której znajdzie się ilustracja do pokolorowania, dane teleadresowe prezentowanej atrakcji oraz krótki tekst informacyjny. Opracowanie graficzne ilustracji według Państwa wytycznych oraz korekta tekstu jest wliczona w cenę.

W kolorowance przewidziano miejsce na 16 modułów reklamowych, a o zakwalifikowaniu się w akcji decyduje kolejność zgłoszeń. O kolejności zamieszczenia atrakcji w kolorowance decydować będzie data podpisania umowy. Promocyjna cena za usługę reklamową w wysokości 1000 zł brutto obowiązuje do dnia 15.04.2019 r. Szczegółowe informacje znajdują się w dołączonej ofercie.

Osoba koordynująca: Monika Łydek, tel. 510 680 585, email: lydek@ewerro.pl. Nasze przykładowe realizacje znajdą Państwo na stronie www.malowanki.org oraz www.ewerro.pl.

ad